7 Maja 2021 r. Imieniny: Ludmiły i Benedykta

Dodane: 04 Maj 2021  09:02:54    Autor: Żaneta Siwińska    Drukuj

Szanowni Państwo!

Druhowie Strażacy!

Działalność druhów strażaków to nie tylko ratownictwo z zakresu ochrony przeciwpożarowej, ale także ochrona ludzi i mienia przed skutkami klęsk żywiołowych. Dziękujemy za trud włożony w realizację przedsięwzięć mających na celu ochronę życia, zdrowia, mienia i środowiska przed pożarem, klęską żywiołową lub innym zagrożeniem.

Życzymy zdrowia, spełnienia wszystkich planów , szczęśliwych powrotów z wszelkiego rodzaju zdarzeń, jak i nieustającej opieki Waszego Patrona św. Floriana.

Szczęść Wam Boże!

Przewodniczący Rady Gminy w Kole                                                      Wójt Gminy Koło

Władysław Włodarczyk                                                                 Mariusz Rybczyński