3 Sierpnia 2021 r. Imieniny: Augusta i Lidii

Brawo Jakub !

Dodane: 01 Lipiec 2021  10:56:20    Autor: Żaneta Siwińska    Drukuj

Szanowni Państwo,

jest mi niezmiernie miło, że mieszkaniec gminy Koło wykazał się wyjątkową odwagą i pomógł drugiemu człowiekowi w potrzebie, ratując jego zdrowie i życie. Jego postawa zasługuje na pochwałę i naśladowanie.

18-letni mieszkaniec Dzieraw w gminie Koło - Kuba,

podczas pożaru, jaki wybuchł 14 czerwca br. obok jednego z kontenerów na odpady przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Kole, z miejsca zagrożenia wyciągnął bezdomnego i pozostał z nim na miejscu aż do zakończenia akcji gaśniczej

i udzielenia mu pomocy przez służby medyczne.

Wyrazy uznania i szacunku dla Rodziców Kuby złożyłem  podczas ostatniej Sesji Rady Gminy w Kole.

Kuba otrzymał upominek od samorządowców Gminy Koło .

Brawo Kuba - jesteśmy z Ciebie dumni.

 

Wójt Gminy Koło

/-/ Mariusz Rybczyński

 

Galeria zdjęć

Urząd Gminy Koło ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło +48 (63) 27 20 365
Strona stworzona przez F&A MEDIA