3 Sierpnia 2021 r. Imieniny: Augusta i Lidii

Promocja szczepień

Dodane: 02 Lipiec 2021  09:42:22    Autor: Żaneta Siwińska    Drukuj

Loteria Narodowego Programu Szczepień

Nagrody pieniężne, samochody hybrydowe, hulajnogi i inne cenne nagrody rzeczowe czekają na zwycięzców Loterii Narodowego Programu Szczepień.

Loteria wystartowała 1 lipca i będzie realizowana przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek skarbu państwa. Do realizacji tego projektu będą mogły dołączyć również samorządy.

Każdy uczestnik będzie miał aż cztery szanse na wygraną: natychmiastową – co 2000 osoba wygra 500 złotych; cotygodniową – do wygrania będą nagrody pieniężne (2x po 50 tys. złotych) oraz hulajnogi elektryczne i vouchery; comiesięczną – do wygrania będą nagrody pieniężne (2x po 100 tys. złotych) i samochody hybrydowe; finalną – na dwóch zwycięzców czekają nagrody: po 1 mln złotych plus samochód hybrydowy. 

Współpraca z samorządami – dla najlepszych nagrody.  Ducha zdrowej rywalizacji chcemy także wprowadzić do samorządów. Ale również realnie wesprzeć gminy w realizacji Narodowego Programu Szczepień. Każda gmina otrzyma od rządu od 10 tys. do 40 tys. złotych na organizację lub promocję szczepień. Wielkość kwoty uzależniona będzie od liczby mieszkańców. Wyróżnimy także te gminy, które osiągną wysokie wskaźniki wyszczepialności. Rząd przekaże: 100 tys. złotych dla pierwszych 500 gmin, które osiągną poziom 67% zaszczepienia swoich mieszkańców, 1 mln złotych dla gmin na terenie każdego z byłych 49 województw, które osiągną najwyższy wskaźnik wyszczepialności mieszkańców, 2 mln złotych dla gminy, która osiągnie najwyższy poziom zaszczepienia w Polsce.

Otrzymane pieniądze gminy będą mogły przeznaczyć na dowolny cel.

 

Dbajmy o siebie i innych !!!

 

Urząd Gminy Koło ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło +48 (63) 27 20 365
Strona stworzona przez F&A MEDIA