20 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Agnieszki i Czesława

Konkurs fotograficzny

Dodane: 21 Lipiec 2021  10:48:09    Autor: Grzegorz Zięba    Drukuj

Drodzy mieszkańcy!

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Tu chcę żyć!" organizowanym w ramach kampanii społecznej „Zielona Przyszłość Wielkopolski Wschodniej".

Konkurs jest skierowany do dorosłych mieszkańców regionu. Zadaniem uczestnika będzie wykonanie zdjęcia prezentującego m.in. walory gospodarcze, turystyczne, przyrodnicze powia­tów: konińskiego, kolskiego, tureckiego. Chcemy by zdjęcia przedstawiały poczynione inwesty­cje, przedsięwzięcia, które poprawiły życie lokalnej społeczności, np.: w zakresie komunikacji miejskiej, turystyki, budownictwa mieszkaniowego, kultury itp. To z pewnością będą nowe drogi, mosty, zrewitalizowane miasta i miasteczka, a w nich parki, place zabaw, odnowiona architektura zabytkowa, infrastruktura sportowa. Ale także wieże widokowe, plaże, ścieżki spacerowe, rowero­we. Wreszcie zakłady pracy, inwestycje oparte na odnawialnych źródłach energii, wyremontowane szkoły, przedszkola itp. Ale uwaga: wraz ze zdjęciem należy przesłać także jego opis, który musi się zmieścić w przedziale od 300 do 500 znaków wraz ze spacjami oraz imię i numer telefonu au-tora pracy. W temacie maila należy napisać: TU CHCĘ ŻYĆ. Laureaci konkursu zostaną wybrani głosami komisji. Nagrody przyznane będą we wrześniu, październiku i listopadzie. Uwaga. Tym razem na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Za I miejsce: 500 zł, a za II i III 250 zł.

Szczegóły w zakładce „Regulaminy konkursów" w portalu przegladkoninski.pl.

Jednocześnie wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane w specjalnym dodatku do tygodnika „Przegląd Koniński", który ukaże się w grudniu, tuż przed świętami oraz w naszym portalu.

Do dzieła!