28 Marca 2024 r. Imieniny: Anieli i Jana

Punkt konsultacyjno informacyjny w ramach Programu Czyste Powietrze

Dodane: 21 Lipiec 2021  13:31:38    Autor: Piotr Górski    Drukuj

Uprzejmie informujemy, iż w Urzędzie Gminy w Kole został utworzony punkt konsultacyjno-informacyjny programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Pracownicy Urzędu Gminy  udzielają informacji o Programie osobom zainteresowanym złożeniem Wniosku o dofinansowanie, wspierają Wnioskodawców w zakresie przygotowywania Wniosków o dofinansowanie, w tym pod kątem spełnienia wymagań określonych w Programie, a także pomagają Wnioskodawcom przy rozliczeniu przyznanego dofinansowania, w tym przy poprawnym wypełnianiu wniosku o płatność oraz kompletowaniu wymaganych załączników.
Dodatkowo będą organizowane spotkania dla mieszkańców informujące o zasadach Programu.

Punkt czynny jest w godzinach pracy Urzędu, tj. od 7:30 – 15:30 – pokój nr 212.
Tel: 63 272 03 65, e-mail: sekretariat@gminakolo.pl

Szczegółowe informacje dotyczące Programu priorytetowego „Czyste powietrze” dostępne są na stronie: https://www.wfosgw.poznan.pl/program-priorytetowy-czyste-powietrze/

rozszerzenie jpg CzP