18 Października 2021 r. Imieniny: Juliana i Łukasza

Dożynki Powiatowo-Gminno-Parafialne

Dodane: 07 Wrzesień 2021  11:40:45    Autor: Żaneta Siwińska    Drukuj

Szanowni Państwo,

dożynki to święto ludzi trudnej rolniczej pracy, wieńczący wysiłek rolników, służb rolnych oraz instytucji obsługujących rolnictwo. Owocem tej pracy jest chleb, który polska tradycja uświęca dobrem natury, godnym najwyższego poszanowania.

Z rąk Starostów Dożynek otrzymaliśmy pachnący wspaniały bochen chleba upieczony z tegorocznego ziarna, które wzrastało i dojrzewało na tej ziemi. Dzięki rolnikom, ich pracowitości, determinacji i wytrwałości plony zostały zebrane.

Pragnę wszystkim naszym rolnikom serdecznie podziękować za tegoroczne plony oraz ofiarną pracę przy zbiorach.

Podziękowania łącze z wyrazami szacunku dla każdej Waszej rodziny.

Życzę dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i powodzenia w realizacji planów i zamierzeń.

Składam wyrazy podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli i pomogli przy organizacji tegorocznych dożynek

oraz dla wszystkich, którzy zaszczycili swoją obecnością i skorzystali z przygotowanych atrakcji.

Dziękuję  delegacjom z darami, Zespołowi Kiełczewianki i Gminnej Orkiestrze OSP Wrząca Wielka,

OSP Powiercie i OSP Wrząca Wielka,

Paniom z KGW Dzierawy i KGW Ochle oraz Pracownikom Urzędu Gminy w Kole za okazaną pomoc.

Podziękowania składam dla

Pana Posła na Sejm RP Leszka Galemby

Państwa Moniki i Grzegorza Grabowskich - gospodarzy terenu

Księdza Proboszcza Radosława Kobieli

Pana Marcina Sobczaka Firma TRANS - Kol

Pana Janusza Perkowskiego.

Serdeczne podziękowania składam Panu Staroście Robertowi Kropidłowskiemu

i Pracownikom Starostwa Kolskiego za zaangażowanie i wspaniałą współpracę.

Wójt Gminy Koło

Mariusz Rybczyński