21 Października 2021 r. Imieniny: Jakuba i Urszuli

Moja Okolica - Usługi

Dodane: 05 Październik 2021  12:56:44    Autor: Żaneta Siwińska    Drukuj

Z aplikacją Moja Okolica znajdowanie lokalnych przedsiębiorców jeszcze nigdy nie było takie proste. Jest to funkcjonalność ukierunkowana głównie na lokalne firmy, które mogą wykorzystywać platformę do promocji swoich usług wśród klientów, a mieszkańcom ułatwi szybkie znalezienie poszukiwanych produktów i usług w najbliższym sąsiedztwie. Każdy mieszkaniec ma możliwość wyszukania w aplikacji podmioty,które go najbardziej interesują. W aplikacji możemy znaleźć informacje, gdzie zrealizujemy bon turystyczny, gdzie znajduje się najbliższa restauracja, a jak zepsuje Ci się samochód, to bez problemu znajdziesz najbliższego mechanika w Twojej okolicy. Wszystkie usługi w jednym miejscu z Moją Okolicą!

Urząd Gminy Koło ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło +48 (63) 27 20 365
Strona stworzona przez F&A MEDIA