21 Października 2021 r. Imieniny: Jakuba i Urszuli

Moja Okolica - Zdrowie

Dodane: 05 Październik 2021  13:01:12    Autor: Żaneta Siwińska    Drukuj

Bezpieczna strefa to narzędzie dostępne w module „ZDROWIE” aplikacji Moja Okolica, która jest aktywna w naszej gminie. Umożliwia ona monitorowanie lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym na ekranie swojego telefonu. Dodatkowo w momencie opuszczenia określonego obszaru bezpieczeństwa przez podopiecznego, rodzic otrzymuje powiadomienie push na telefon. Powiadomienie to,będzie pojawiało się tak długo, dopóki dziecko nie wróci z powrotem do bezpiecznej strefy wyznaczonej przez opiekuna. Jest to rozwiązanie, z którego warto skorzystać zarówno w czasie trwania roku szkolnego, jak również w okresie wakacyjnym. Więcej informacji - https://www.mojaokolica.pl/blog-pl/bezpieczna-strefa

Załączone pliki:

Urząd Gminy Koło ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło +48 (63) 27 20 365
Strona stworzona przez F&A MEDIA