28 Stycznia 2021 r. Imieniny: Walerego i Radomira

Zmiana w Strategii Rozwoju Lokalnego Stowarzyszenia Wielkopolska a Wschodnia

Dodane: 14 Grudzień 2020  13:50:09    Autor: Grzegorz Zięba    Drukuj

Stowarzyszenie "Wielkopolska Wschodnia" przekazuje do konsultacji społecznych projekt zmian następujących dokumentów:

1. Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia "Wielkopolska Wschodnia" (podlinkować załącznik LSR 12-2020 euro.doc)

2. Procedury oceny i wyboru operacji do finansowania w ramach LSR dla operacji z zakresu przedsiębiorczości i projektów dużych o wartości powyżej 50 tys. zł (podlinkować załącznik Procedury ... 12-2020.doc)

W powyższych dokumentach zapisy wykreślone oznaczone są kolorem czerwonym, zapisy wprowadzone i proponowane oznaczone są kolorem zielonym.

Procedura zmian w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego (LSR) przez Społeczność Stowarzyszenia „Wielkopolska Wschodnia" (w tym sposób konsultacji społecznych) jest dokonywana na podstawie załącznika nr 1 do LSR "Procedura aktualizacji LSR".

Konsultacje społeczne w zakresie zmian w LSR są przeprowadzane wyłącznie w formie konsultacji elektronicznych.

Udział w konsultacjach może wziąć każdy zainteresowany podmiot lub osoba fizyczna z obszaru Stowarzyszenia „Wielkopolska Wschodnia" poprzez wypełnienie formularza konsultacyjnego, który jest dostępny na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.wielkopolskawschodnia.pl.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: biuro@wielkopolskawschodnia.pl w terminie: 11.12.2020 – 18.12.2020 r. (w ostatnim dniu konsultacji formularz konsultacyjny musi zostać przesłany do godz. 14.00).

Urząd Gminy Koło ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło +48 (63) 27 20 365
Strona stworzona przez F&A MEDIA