28 Stycznia 2021 r. Imieniny: Walerego i Radomira

Dotacja na Twoją firmę

Dodane: 08 Styczeń 2021  08:56:51    Autor: Żaneta Siwińska    Drukuj

Mamy przyjemność poinformować, iż z dniem 1 stycznia 2021 r. Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Koninie w partnerstwie z Wielkopolską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Poznaniu oraz Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielopolskim rozpoczyna realizację Projektu w ramach działania 6.3 Samozatrudnienie i przedsiębiorczość Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014+. Projekt skierowany jest do osób, które mają ukończony 30 rok życia, spełniają kryteria projektowe i planują rozpocząć działalność gospodarczą. W ramach realizowanego przez nas Projektu pn.: „Dotacja na Twoją firmę” będzie można otrzymać wsparcie finansowe (tzw. dotację inwestycyjną) oraz wsparcie pomostowe. Projekt będzie realizowany w II edycjach. Rekrutację osób zainteresowanych skorzystaniem z ww. wsparcia rozpoczynamy w ramach I edycji już od 18 stycznia 2021 r., II edycji od 7 czerwca 2021 r.

Szczegółowe informacje na temat Projektu są również dostępne na stronie: www.twojafirma.arrkonin.org.pl

Urząd Gminy Koło ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło +48 (63) 27 20 365
Strona stworzona przez F&A MEDIA