4 Sierpnia 2020 r. Imieniny: Dominika i Jana

Sołectwa Gminy Koło

W dniach od 15.01.2019r. do 05.02.2019r. w Gminie Koło przeprowadzone zostały wybory Sołtysów i Rad Sołeckich.

Na ogólną liczbę mieszkańców 7.761, uprawnionych do głosowania 6.165 w wyborach wzięło udział 740 osób, tj. 12 %.

W wyniku przeprowadzonych tajnych głosowań skład samorządu mieszkańców w poszczególnych sołectwach przedstawia się następująco:

 

Lp.

Sołectwo

Sołtys

Przewodniczący Rady Sołeckiej

Skład Rady Sołeckiej

1

Borki

Makowska Anna

Zabłocka Jolanta

  • Pietrzak Marek
  • Winnicka Beata
  • Zabłocka Jolanta

2

Chojny

 Frontczak Emilia

Łaszkiewicz Tadeusz

  • Cheliński Stefan
  • Łaszkiewicz Tadeusz
  • Zaczek Dariusz

3

Czołowo

Janicka Daria

Olejnik Agnieszka

  • Bącela Małgorzata
  • Olejnik Agnieszka
  • Szkudlarek Anita

4

Dzierawy

Ostrowski Stanisław

Biernat Grażyna

  • Biernat Grażyna
  • Czysz Jerzy
  • Sochacki Roman

5

Dąbrowa

Słowiński Zygmunt

Szczepaniak Wojciech

  • Ratajczyk Andrzej
  • Szczepaniak Wojciech
  • Wiśniewski Wojciech

6

Kaczyniec

Olszewski Jan

Burdzińska Agnieszka

  • Burdzińska Agnieszka Kupińska Wioletta
  • Murawicz Grażyna

7

Kamień

Grzybowski Zygmunt

Wdzięczny Mirosław

  • Junkiert Andrzej
  • Trębacki Łukasz
  • Wdzięczny Mirosław

8

Kiełczew Górny

Musielińska Dorota

Jaworek Jacek

  • Jaworek Jacek
  • Michalak Jadwiga
  • Witaszek Henryk

9

Kiełczew  Smużny

Czwarty 

Krygier Lidia

Biliński Paweł

  • Biliński Paweł
  • Maroszczyk Zofia
  • Stasiak Jolanta

10

Kiełczew Smużny

Pierwszy

Rybnik Józefa

Rybnik Józefa

  • Bek Piotr
  • Lewandowska Irena
  • Stasiak Kazimierz

11

Leśnica           

Sanigórski Karol

Przybyłek Izabela

  • Przybyłek Izabela
  • Sujecki Antoni
  • Suliński Wojciech

12

Lucjanowo

Biliński Jan

Adamczyk Czesław

  • Adamczyk Czesław
  • Kałużyński Waldemar
  • Kuciński Tomasz

13

Lubiny

Szulczyk Irena

Krygier Kamil

  • Krygier Kamil
  • Siwiński Roman
  • Tylak Kazimierz

14

Mikołajówek

Mikołajczyk Krystyna

Mikołajczyk Andrzej

  • Kowalski Konstanty
  • Mikołajczyk Andrzej
  • Ossowski Ryszard

15

Ochle

Silska Magdalena

Rogowska Agnieszka

  • Grabowski Andrzej
  • Oźminkowski Wojciech
  • Rogowska Agnieszka

16

Podlesie

Wieczorek Justyna

Sołtysiak  Teresa

  • Myszczak Michał
  • Sołtysiak Teresa
  • Wieczorek Artur

17

Powiercie

Rybicki Piotr

Rybicki Piotr

  • Brzozowska Danuta
  • Dembski Jerzy
  • Dopierała Krzysztof

18

Powiercie -Kolonia

Szafrański Józef

Żurawik Lidia

  • Malczyk Jan
  • Zawarski Radosław
  • Żurawik Lidia

19

Przybyłów

Tęgos Jerzy

Molicki Leszek

  • Chruściński Marek
  • Molicki Leszek
  • Wojciechowska Małgorzata

20

Ruchenna

Świtalska Janina

Kotleszka Konrad

  • Kotleszka Konrad
  • Okupna Monika
  • Sikorska Justyna

21

Skobielice

Ostrowski Grzegorz

Górnik Marek

  • Górnik Marek
  • Szymczak Adam
  • Żurawik Marcin

22

Sokołowo

Olejnik Czesław

Starosta Czesław

  • Dębiński Tomasz
  • Rybak Jan
  • Starosta Czesław

23

Wandynów

Łączkowska Longina

Klekocki Błażej

  • Klekocki Błażej
  • Kubiak Anna c. Mariana
  • Kubiak Anna c. Kazimierza

24

Wrząca  Wielka

Ujazdowska Paulina

Woszczyński Paweł

  • Marciniak Wojciech
  • Rybak Radosław
  • Woszczyński Paweł

Dodane: 23 Kwiecień 2020  21:56:53    Ostatnia aktualizacja: 23 Kwiecień 2020  22:05:25
Autor: Bartłomiej Fiwek
Urząd Gminy Koło ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło +48 (63) 27 20 365
Strona stworzona przez F&A MEDIA