29 Maja 2024 r. Imieniny: Urszuli i Bogusława

Nakrętki dla Powiatu Kolskiego.

Dodane: 10 Marzec 2021  12:13:04    Autor: Żaneta Siwińska    Drukuj

Do akcji zbierania plastikowych nakrętek zorganizowanej przez Powiat Kolski dołączyła

Szkoła Podstawowa im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej,

Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej

 Ochotnicza Straż Pożarna Wrząca Wielka.

Ogromna ilość posegregowanych kolorystycznie nakrętek trafiła do Powiatu Kolskiego. Akcja polega na ułożeniu największego wzoru z plastikowych nakrętek - Herbu Powiatu Kolskiego. Do pobicia jest rekord z 2018 roku, należący do mieszkańców Miasta Zgorzelec, którzy ułożyli herb swojego miasta o powierzchni 133,47 metrów kwadratowych Wszystkie nakrętki po ułożeniu z nich herbu powiatu, trafią na cel charytatywny, który uzgodniony zostanie wraz ze Stowarzyszeniem w Koło Pomagam.

 

Jestem niezmiernie wdzięczny Wszystkim za wzięcie udziału w akcji.

 Składam podziękowania za zaangażowanie i pomoc potrzebującym.

 

Wójt Gminy Koło

/Mariusz Rybczyński/

Galeria zdjęć

Urząd Gminy Koło ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło +48 (063) 240 70 00
Strona stworzona przez F&A MEDIA